Drodzy Studenci !

Pomagamy podejmować dobre decyzje zawodowe – określić najlepszy dla siebie charakter pracy, kierunek i poziom dalszego kształcenia. Wspieramy w znalezieniu i zrozumieniu swoich potrzeb związanych z życiem zawodowym oraz w odnalezieniu sposobów na ich realizację.

Zapraszamy na indywidualne, bezpłatne spotkania z doradcą zawodowym/coachem aby znaleźć swoją własną drogę „kariery”,  lepiej przygotować się do procesu poszukiwania pracy i procedur rekrutacyjnych, odnaleźć w sobie motywację czy podzielić się wątpliwościami.

Postaramy się dopomóc w wyborze miejsca odbywania praktyk, którą wybrać firmę / instytucję / organizację, aby w możliwie najlepszy sposób uzupełnić kwalifikacje zawodowe oraz rozwinąć kompetencje oczekiwane na rynku pracy.

Zapraszamy do kontaktowania się z Sekcją Praktyk Studenckich i Biura Karier Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II, drogą telefoniczną lub mailową - postaramy się na bieżąco odpowiadać na wszystkie wiadomości.  Po otrzymanym zgłoszeniu wspólnie ustalimy szczegóły spotkania.

Dla zachowania bezpieczeństwa bezpośrednie spotkania studenta z doradcą zawodowym/coachem będą wcześniej umawiane.

Doradztwo zawodowe / coaching kariery:

mgr Barbara Krawczak: (83) 344-99-32, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

mgr Anna Siedlecka: (83) 345-62-72,e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Doradztwo zawodowe / coaching zawodowy:

mgr inż. Alicja Chmielewska: (83) 344-99-29, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

...  jak i w każdej innej sprawie związanej z karierą zawodową! 

 

 

 

 

czwartek, 28 listopada 2019 10:06 Poprawiony: poniedziałek, 26 września 2022 10:49 Wpisany przez Barbara Krawczak