Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier ABNS serdecznie zachęca do współpracy, która może być realizowana poprzez nieodpłatne usługi takie jak:

  • zamieszczenie oferty pracy, praktyk i innych ogłoszeń na stronie internetowej Biura Karier, fanpage'u Biura Karier na FB oraz na tablicy ogłoszeń
  • przeprowadzenie preselekcji studentów i absolwentów na konkretne stanowiska pracy
  • prezentacje firm i oferty Pracodawców podczas  spotkań ze studentami i absolwentami
  • zorganizowanie otwartych i zamkniętych warsztatów i szkoleń, które wyposażą naszych studentów i absolwentów w oczekiwane przez Państwa kompetencje lub przygotują do stosowanej przez Państwa procedury rekrutacyjnej
  • zamieszczanie plakatów oraz materiałów informacyjnych na terenie Biura Karier i Uczelni

 

W zamian za to uprzejmie prosimy o informację zwrotną o zatrudnionych za naszym pośrednictwem osobach, studentach i absolwentach, w celu monitorowania efektów pracy Biura oraz ustawicznego podnoszenia poziomu i jakości świadczonych przez nas usług. Równocześnie pragniemy zapewnić, że przekazane przez Państwa informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do celów wewnętrznych Biura oraz do opracowania zbiorczych zestawień statystycznych.

Aby dodać ofertę pracy prosimy wypełnić formularz lub przesłać ofertę w pliku doc. lub jpg na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Oferta zostanie przekazana drogą elektroniczną do osób zarejestrowanych w naszej bazie oraz zamieszczona na stronie internetowej w zakładce Oferty pracy i praktyk. Na Państwa życzenie istnieje możliwość zamieszczenia oferty na profilu Biura na Facebooku.

Uprzejmie prosimy o podanie w ofercie pełnej nazwy firmy, adresu i telefonu kontaktowego oraz daty ważności ogłoszenia (jeżeli informacja o nazwie, adresie lub numerze telefonu skierowana jest jedynie do pracowników Biura prosimy o stosowną informację). W przypadku braku informacji o terminie ważności ogłoszenia, oferta zostanie usunięta po miesiącu od daty jej opublikowania.
Wydrukowaną ofertę opatrzoną pieczątką i własnoręcznym podpisem należy dostarczyć do Sekcji Praktyk Studenckich i Biura Karier (pok. 367R) lub zeskanowaną przesłać drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W przypadku nie podania ww. danych zastrzegamy sobie prawo nie publikowania ogłoszenia.


Jesteśmy również otwarci na inne Państwa propozycje oraz sugestie.


Do pobrania:

 

 

 oferta_pracy_kwestionariusz.docx

 oferta_pracy_kwestionariusz.pdf