Zarządzenie dotyczące  realizacji wskaźnika w ramach projektu „PSW – uczelnia z przyszłością” dotyczącego wdrożenia zmian w zakresie zarządzania procesem kształcenia
w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej

  zarzdzenie_61_2021_wskanik_projekt_PSW_uczelnia_z_przyszoci-sig.pdf  

 

Szanowni Państwo,

informujemy, iż w terminie od 01.03 do 05.03.2021 zostają odwołane zajęcia z języka angielskiego w ramach projektu „PSW-uczelnia z przyszłością” w związku z kontynuacją zwolnienia lekarskiego prowadzącej.

Odpracowanie zajęć zostanie ustalone w porozumieniu prowadzącej z grupą.

Z uwagi na zwolnienie lekarskie prowadzącej, informuję, iż w terminie od 15 do 19 lutego br. odwołane zostają zajęcia z języka z angielskiego w grupie I i II realizowane w ramach projektu „PSW-uczelnia z przyszłością.”

Odpracowanie zajęć zostanie uzgodnione w porozumieniu prowadzącej z grupą.

  Lista_zakwalifikowanych.pdf 

Szanowni Państwo,

informuję, iż w terminie od 19.10.2020 r. do 23.10.2020 r. trwa rekrutacja pracowników Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej do udziału w szkoleniu pt. „Kalkulacja kosztów kształcenia w szkołach wyższych- zmiany wprowadzone nową ustawą Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (ustawa 2.0)” realizowanego w ramach projektu „PSW – uczelnia z przyszłością”

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Szkolenie będzie miało formę zdalną (8 godzin), a jego realizacja planowana jest w listopadzie lub grudniu 2020r.

W szkoleniu mogą wziąć udział następujące osoby:

  1. Kierownictwo uczelni i wydziałów – osoby mające wpływ na organizację procesów kształcenia (prorektorzy, dziekani, kanclerz)
  2. Kwestor i pracownicy kwestury
  3. Osoby organizujące proces kształcenia w uczelni (planowanie, kadry)

Wypełniony formularz zgłoszeniowy (do pobrania na stronie internetowej projektu http://www.pswbp.pl/index.php/pl/dokumenty-psw-uzp) proszę dostarczyć do Kwestury Uczelni, pokój 366, do Pani Agata Wojtuszkiewicz lub przesłać skan wypełnionego i podpisanego formularza na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w nieprzekraczalnym terminie do 23.10.2020r. do godz. 15.00.

Wszelkich informacji na temat projektu oraz w/w szkolenia można uzyskać również w Biurze projektu, które mieści się w pokoju 366 Kwestura lub pod numerem telefonu  83 344 99 45.

Informujemy, iż z powodu zwolnienia lekarskiego prowadzących szkolenie  z języka angielskiego gr III i IV w ramach projektu „PSW-uczelnia z przyszłością” w dniach 19 -23 października zajęcia zostają odwołane.

Termin odpracowania zajęć zostanie ustalony w porozumieniu z grupą.

Informujemy, iż z powodu zwolnienia lekarskiego prowadzących, w tym tygodniu zajęcia z języka angielskiego gr. IIIIV_A2 zostają odwołane.

 Termin odpracowania zajęć oraz ich forma zostanie ustalona w porozumieniu z grupą.

Strona 1 z 23

pierwsza
poprzednia
1