Współpraca zagraniczna

Firma AVIACON od ponad 13 lat współpracuje z uczelniami wyższymi w obszarze organizacji szkoleń, praktyk i staży. Obecnie wspólnie ze swoim partnerem firmą Talent Odyssey z Cypru, AVIACON prowadzi projekt realizacji praktyk międzynarodowych, do którego zaprasza studentów Turystyki i Rekreacji naszej uczelni. 

Więcej…

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności serdecznie zaprasza na konsultacje indywidualne dla potencjalnych wnioskodawców w konkursie wniosków na Partnerstwa współpracy w programie Erasmus+ (Cooperation Partnerships) dla szkolnictwa wyższego.

Więcej…

Serdecznie zapraszamy do lektury nowego numeru kwartalnika „Europa dla Aktywnych” 4/2022 publikowanego przez Wydawnictwo Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji dla beneficjentów programów edukacyjnych i młodzieżowych realizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Więcej…

W imieniu Narodowej Agencji Programu Erasmus+ serdecznie zapraszamy na 10. już edycję Ogólnopolskich Dni Informacyjnych, które odbędą się w formule on-line w terminie 11-13 stycznia 2023 r.

 

Więcej…

Szanowni nauczyciele akademiccy ABNS! Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza do zapoznania się z aktualną ofertą stypendialną w ramach realizacji Programu CEEPUS - Środkowoeuropejskiego Programu Wymiany Uniwersyteckiej.

Więcej…

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w wykładzie otwartym pt. "Foods and Mental Health", który odbył się w dniu 20.12.2022 r. i został wygłoszony przez panią Fatmę Özsel Özcan Araç - nauczyciel akademicką z Zakładu Żywienia i Dietetyki Uniwersytetu Halic w Turcji.

Więcej…

iPractice internships - zaprasza do zapoznania się z ofertą praktyk w Barcelonie, na Costa Brava i Costa Dorada w sezonie wakacyjnym 2023.

Więcej…

Strona 1 z 20

pierwsza
poprzednia
1